Nachádzate sa tu:

Úvodná stránka Život v obci Vaše podnety

Táto podstránka slúži na výmenu názorov, postrehov, kritiky a zasielanie pripomienok za účelom poukázať na problémy občanov a obce.

Váš príspevok sa po napísaní a odoslaní nezverejní automaticky, ale jeho pridanie na stránku obce musí vykonať administrátor, ktorý ho zverejní po splnení týchto podmienok a pravidiel. Táto kontrola prebehne spravidla do 24 hodín.

Táto podstránka nie je nástroj na podávanie oficiálnych sťažností, či žiadostí Obecnému úradu Šarišské Bohdanovce. Za týmto účelom treba kontaktovať priamo zamestnancov Obecného úradu na podatelna@sarisskebohdanovce.sk

Subject *
Meno *
E-mail
Správa *
Anti-spam kontrola * Kontrolný obrázekZnova načítať kontrolný obrázok
   
 

Občan 123: Líšky robia šarapatu v celej obci

Dobrý deň. Iste nie som prvý, ktorý tu píše o veľkom probléme a to o líškach, ktoré sú tak prefíkané a odvážne, že si robia doslova čo chcú. Neboja sa ľudí chodia ráno aj večer. Za posledné tri dni som ju stretol dokonca 3- krát, chodí si po dvoroch aj po cestnej komunikácii. Nie som asi jediný zo ,, Šaritani“ kto by tento problém chcel vyriešiť.  Riešim to zatiaľ takouto písomnou formou a čím skôr sa blíži ku zime bude/u chodiť častejšie za potravou do našich obydlí.  Táto šelma pobrala v celej dedine možnože aj cez sto kusov hydiny. Preto chcem poprosiť Obecný úrad, aby začal riešiť túto situáciu, pretože človek nemôže na dedine chovať ani hydinu, ak si na ne nedáte cez deň pozor  tak vám ich pred očami zoberie.  „Ak zviera stratí plachosť pred človekom a je u neho evidentný náznak ochorenia, tak sa musí odstrániť,“  toto, platí aj v tomto prípade, človek pred ňou stoji ani nie 10 metrov ona sa ani nepohne. Nie je vylúčené, že tieto šelmy môžu mať aj besnotu. Snáď urobíte určite opatrenia, ktoré zabránia ďalšiemu zabíjaniu hydiny v našej obci. Ďakujem.

Pondelok, 31 Október 2016

obyvateľ: líška

Dnes ako som šiel okolo našej kultúry autom tak zo školského ihriska vyšla líška zastal som trúbil ale ona nikde neutekala ako keby som tam nebol. 

Piatok, 08 Január 2016

Maruzan Peter ( Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript ): Opilci v tesnej blizkosti ZS a MS

Dobry den, kedze nemam cas oficialne podat podnet na Obecnom Urade v case uradnych hodin, ziadam preto touto formou obecne zastupitelstvo a starostu obce, aby vseobecne zavaznym nariadenim zakazali konzumaciu alkoholu na verejne pristupnom mieste, pri hlavnej brane do arealu ZS a MS, a ak nebude toto VZN respektovane, tak aby obmadzili predaj akychkolvek alkoholickych napojov v potravinach pri stavebninach Da-Ven, pocas doby skolskeho vyucovania, a pocas zaujmovych aktivit deti v areali skoly - mimo povinnej skolskej dochadzky. Odovodnenie mojej ziadosti : je nepripustne aby v tesnej blizkosti skoly sa denne zdrziavali osoby v stave hlbokej opitosti, ktore sa spravaju agresivne, vulgarne, mocia na verejnosti, takisto na verejnosti konzumuju alkohol, a to vsetko pred ocami deti predskolskeho veku, deti skolou povinnych, to jes vsetko osob maloletych ...v pripade ze nebude v co najblizsej dobe zjednana naprava, a doslova odstranenie tohoto problemu, bez vyjednavania a bez nikde neveducich debat a slovnych prestreliek, sa obratim v tejto veci priamo na krajske riaditelstvo PZ s podnetom na presetrenie veci s podozrenim na ohrozenie mravnej vychovy deti, s propagaciou a podporou na konzumaciu navykovych latok. Pevne dufam ze tato vec bude vybavena bez zbytocnych prietahov. Dakujem.

Maruzan Peter

Streda, 06 Máj 2015

 

Zobraziť # 
Powered by Phoca Guestbook

Autorské práva

Copyright © 2019 Šarišské Bohdanovce. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.

Správca obsahu

Obec Šarišské Bohdanovce
082 05 Šarišské Bohdanovce 87
tel.: 051 / 778 11 26

Technický prevádzkovateľ

Garbiarska 3, 064 01 Stará Ľubovňa
tel.: +421 907 992 728