Nachádzate sa tu:

Úvodná stránka Oznamy Máte fotografie našej obce ? Pošlite nám ich, radi ich pridáme do galérie.
Máte fotografie našej obce ? Pošlite nám ich, radi ich pridáme do galérie.  PDF  Tlač  Email

fotoBudeme veľmi radi, ak sa s nami podelíte o svoje vlastné fotografie, ktoré nám pomôžu pri dotváraní  webovej stránky obce. Môže ísť o fotky okolia obce, obrázky zo života obce, z kultúrnych akcií, historické fotografie, jednoducho všetko, čo by sa podľa Vášho názoru na našu stránku hodilo.

V prípade záujmu doručte svoje fotografie na Obecný úrad na akomkoľvek nosiči (CD, DVD, USB), alebo pošlite mailom na  Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript .

Fotografie po spracovaní uverejníme na webovej stránke a facebookovom profile obce.

Ďakujeme

 

Autorské práva

Copyright © 2019 Šarišské Bohdanovce. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.

Správca obsahu

Obec Šarišské Bohdanovce
082 05 Šarišské Bohdanovce 87
tel.: 051 / 778 11 26

Technický prevádzkovateľ

Garbiarska 3, 064 01 Stará Ľubovňa
tel.: +421 907 992 728